ІНСЕКТИЦИДНИЙ ЗАСІБ

FLYMAX GEL

Перевірений інсектицидний

засіб FlyMaxGel (ФлайМакс Гель) призначений для знищення синантропних комах (мух, ос, тарганів та іншіх членистоногіх).

     У спеку в наші оселі залітає багато мух, вони псують нам літо, їжу, воду та тероризують тварин. Окрім того, мухи являються переносниками збудників важких інфекційних та інвазійних захворювань. 

     У тваринницьких приміщеннях мухи турбують тварин, що призводить до зниження продуктивності. Таким чином необхідно проводити профілактичні заходи спрямовані на ліквідацію місць виплоду мух на території тваринницьких ферм і запобігання зльоту їх на ферму.

     В основу профілактичних заходів повинне бути покладене ретельне дотримання ветеринарних та санітарних правил по догляду й утриманню тварин та птиці. При стійловому утриманні необхідно підтримувати чистоту й охайність у приміщеннях, не залишати в годівницях залишків корму, щодня прибирати гній і вивозити його на гноєсховище, один раз на п*ять діб очищати дренажні й стічні канави, не допускати застій води у пожежних бочках.

     В наш час існує дуже багато інсектицидів для боротьби з мухами. Одним із таких препаратів є ФЛАЙМАКС ГЕЛЬ, який застосовують у вигляді гелю, готового до застосування. Використовується методом нанесення пунктирною лінією до 2х см, на поверхню чи підложку, препарат не повинен потрапляти на меблі, кухонне приладдя, рослини тощо.

Методом обприскування поверхонь  –  1л препарату розчинити в 1л води, отриманого розчину достатньо для обприскування приміщення площею до 300м2.

     Даний препарат Вам запропонують в аптеках нашої мережі або зателефонувавши на гарячу лінію компанії:

 +38(067)-576-25-10

 де Вас проконсультують наші фахівці та допоможуть здійснити замовлення.

1/1